Neroli Botanica

Fleur d’Oranger

De oranjebloesem, die witte knop met duizend subtiele nuances, vormt de kern van de creatie en inspiratie van meester-parfumeur Anne Flipo.

Kruidig ​​en levendig bij de opening, barst de geur uit van noten van kurkumablad en gember bezaaid met een duo van roze en zwarte pepers. Glorieus versterkt met neroli en Sambac jasmijn, de oranjebloesem ontketent al zijn florale kracht. Zijn zonnige en weelderige facetten vermengen zich met de groene en fluweelzachte houtachtige basisnoten van vetiver en sandelhout, beide gelabeld met het duurzame label “For Life”.

 88,00

Parfumeur Anne Flipo:

“Ik stelde me een androgyne sinaasappelbloesem voor die je keer op keer wilt ruiken… Gecombineerd met vurige kruiden en een betoverend hart van jasmijn en neroli, verbindt het zich met een hypnotiserende houtachtige basis van sandelhout en vetiver.”

  • 100ml flacon is navulbaar
  • 90% natuurlijk
  • geen kleurstoffen
  • unisex
  • vegan & cruelty free
  • zonder ftalaten